www.cvonline.hu

HR Asszisztens - Gyakornok [FC-GYAK01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2015.04.21.
Hirdetés azonosító: 817087

Focus consulting

Megbízónk

Személyzeti tanácsadó irodánk több mint tizenöt éve sikeresen működik a hazai piacon. Multinacionális és magyar nagyvállalati ügyfeleink részére teljes körű HR szolgáltatást nyújtunk, amely toborzást, kiválasztást, tesztelési módszereket, vezető kiválasztást és munkaerő-kölcsönzést is magában foglal.

Kreatív, megoldás-központú tanácsadást kínálunk számtalan ipari szektorban és szakterületen, a kezdőtől a felsővezetői szintig bezárólag.

Saját csapatunkba keresünk Gyakornok pozícióba nyitott, dinamikus munkatársat hosszú távra.

Feladatok

- Potenciális jelöltek felkutatása munkaköri leírások, illetve a tanácsadók útmutatása alapján
- Interneten történő piackutatás
- Keresés az adatbázisokban
- A pozíciók felajánlása, a jelöltek behívása interjúra, interjúszervezés
- Adminisztratív feladatok: a keresések eredményeinek rögzítése, frissítése
- Lehetőség az interjúkon való részvételen

Elvárások

- Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok HR szakirányon
- Folyékony angolnyelv-tudás
- Precizitás, eredményközpontúság
- Csapatban és önállóan egyaránt dolgozni tudó, felelősségteljes, lelkes, lendületes személyiség

Előny

Cégünk hosszútávú lehetőséget kínál, mely teljes-, és részmunkaidőben is végezhető. Az eredmények függvényében a hallgatói jogviszony lejárta után akár további együttműkődésre is sor kerülhet.

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció
Régió