www.cvonline.hu

HR asszisztens-diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 945087

Feladatok:
  • Toborzási és kiválasztási folyamatok támogatása,
  • beérkező önéletrajzok szűrése,
  • telefonos interjúk lebonyolítása,
  • adatbázis karbantartása, Excel táblázatok kezelése,
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása.
Elvárások:
  • Nappali/passzív tagozatos hallgató jogviszony,
  • Azonnali munkakezdés
  • Szükséges készségszintű Word és Excel ismeret,
  • kiváló kommunikációs, problémamegoldó képesség,
  • rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság
  • heti 30-40 óra vállalása.
Amit kínálunk:
  • Fiatal, dinamikus csapat,
  • fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő
  • hétfőtől péntekig 9:00-17:30 között
  • Munkavégzés helye
  • Budapest XIV. kerület
Kapcsolat:
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, önéletrajzod várjuk a E-mail cím megjelenítése email címre. Levele tárgya legyen PROD-HR-08.