www.cvonline.hu

HR ASSZISZTENS (diákmunka)

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 918859

Autóipari partnerünk részére keresünk, aktív hallgatói jogviszonyban álló diákmunkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • HR vezető munkájának segítése
  • Cafeteria kezelésében és kiosztásában nyújtott segítség
  • riportok, statisztika készítésében történő aktív részvétel
  • üzemorvosi vizsgálat szervezése
  • egyéb adminisztratív feladatok
Elvárások:
  • folyamatban lévő felsőfokú HR tanulmányok
  • NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszony
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • megbízhatóság, precizitás
  • rugalmasság
Előny:
  • társalgási szintű német nyelvismeret
  • személyügyi adminisztrációban szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • hosszú távú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Mosonszolnok
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • rugalmas
Kapcsolat:

Várjuk azon diákok jelentkezését, akik a megadott feltételekkel tudnának munkát vállalni. Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével lehet, az alábbi email címen E-mail cím megjelenítése