www.cvonline.hu

HR asszisztens (diákmunka)

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 905072

A magyarországi HR szolgáltatási piac vezető cégei közé tartozó Prohumán 2014 eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service csoport tagja. A csoport a magyar piac mellett, Lengyelországban, Oroszországban, Romániában, Csehországban, Szlovákiában, Törökországban és Németországban végez aktív toborzási és kiválasztási tevékenységet. Dinamikusan fejlődő veszprémi csapatunk erősítéséhez keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A kirendeltségen dolgozó kollegák munkájának támogatása
  • Háttér adminisztráció
  • Adatrögzítés
  • Toborzás, kiválasztásban való részvétel
  • Iktatás, postázás
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal, jelentkezőkkel

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony
  • Felhasználói számítógépes ismeret
  • Min. heti 2 nap ráérés
  • Terhelhetőség, szorgalom, rugalmasság
  • Precizitás, pontosság

Előny:

  • HR vagy munkaügyi tanulmányok
  • Irodai tapasztalat
  • Bármilyen diákmunkás tapasztalat
  • Idegen nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Bruttó 604 Ft/óra munkabér
  • Szakmai fejlődés
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidő-beosztás
  • Jó csapat, jó hangulat

Munkavégzés helye:

  • Veszprém

Kapcsolat:
Fényképes szakmai önéletrajz elküldésével a E-mail cím megjelenítése e-mailcímre, a tárgy mezőben a Diák HR asszisztens megnevezés feltűntetésével.