www.cvonline.hu

HR asszisztens-DIÁKMUNKA

Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 1175060

Bemutatkozik Magyarország legnagyobb HR szolgáltatója. A cégünk innovatív megoldásaival mindennap ügyfelei sikeréért dolgozik - immár 1997 óta van a piacon, és 2004-ben alakult önálló céggé. 2014-ben csatlakozott a Work Service stratégiai HR szakértő és tanácsadó csoporthoz, amely vezető szerepet tölt be Kelet-Közép-Európa piacain, és a HR szolgáltatók között elsőként jegyezték a varsói tőzsdén.Cégünk 12 ország 100 irodájában 3000 ügyféllel dolgozik együtt, és több mint 50 000 munkavállaló kap rajta keresztül munkalehetőséget.
Feladatok:

  • Toborzásban való aktív részvétel
  • Beérkező önéletrajzok szűrése
  • Telefonos interjúk lebonyolítása
  • Adatbázis karbantartása, Excel táblázatok kezelése
  • Hirdetések feladása
  • Jelenléti ívek bekérése, elemzése és összesítése
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
  • Aktív nappali tagozatos hallhatói jogviszony
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság
  • Erős MS Office ismeret

Juttatások:
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Cafetéria támogatás

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben pozíciónk felkeltette az érdeklődésed, küldd el szakmai önéletrajzod és a bérigényed a E-mail cím megjelenítése email címre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Humán erőforrás
Régió