www.cvonline.hu

HR ASSZISZTENS - DIÁKMUNKA

  • A hirdetés 243 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

 DIÁKMUNKA

HR ASSZISZTENS

A Job Force Iskolaszövetkezet partnercége számára keres nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákokat.

Feladatok:

  • napi HR/Munkaügyi folyamatokban való részvétel
  • a munkavállalók ki- és belépésével kapcsolatos feladatok elvégzése (belépők rögzítése, munkaszerződések előkészítésében való részvétel, belépéssel kapcsolatos nyomtatványok, kilépéssel kapcsolatos nyomtatványok kezelése)
  •  egyéb munkaügyi dokumentációk készítése
  • beérkező dokumentumok iktatása, lefűzése
  • recruitment folyamat támogatása
  • ad-hoc jelleggel felmerülő operatív feladatok ellátás

Fizetés: br.: 700 ft/óra

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy 25 éves korig passzív nappali tagozatos jogviszony
  • HR szakirányú tanulmányok

Munkaidő: heti 25 óra rugalmasan

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület

Jelentkezni e-mailben tudsz az alábbi e-mail címen. A tárgyba írd bele: HR_III.KER

Helyek Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő