www.cvonline.hu

HR asszisztens (diák)

  • Company_icon eMAG
  • Location_icon VII. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 24 napja lett aktiválva

Az eMAG HR csapatába releváns tanulmányokat folytató diákot keresünk!

A területek melyekkel megismerkedhetsz:

  • új belépők dokumentumainak ellenőrzése, hiánypótlás kezelése
  • nyilvántartó rendszerünkben szabadságok ellenőrzése
  • jelenléti ívek ellenőrzése
  • utazástámogatáshoz kapcsolódó adminisztráció
  • egyéb HR admin feladatok (állandó és projekt jelleggel)
  • kapacitáshoz mérten egyéb területek, melyek számodra érdekesek lehetnek

Amit a gyakorlat megszerzésén kívül nyújtani tudunk:

  • betanítunk és megmutatunk mindent, hogy értsd amit csinálsz
  • tőlünk bátran kérdezhetsz, mi válaszolni fogunk
  • betekintést nyerhetsz egy multi működésébe és mindennapjaiba
  • modern, jól felszerelt, könnyen megközelíthető iroda

Ami feltételnül szükséges, ha szeretnél velünk dolgozni:

  • folyamatban lévő HR tanulmányok
  • fixen minimum heti 4 nap (30 óra) vállalása
  • proaktivitás, precizitás, monotonitástűrés

Előnyt jelent, ha:

  • tanulmányaid végén jársz
  • rendelkezel már hasonló tapasztalattal
  • beszélsz angolul

Munkavégzés helye: Budapest VII. kerület

Önéletrajzodat a lenti e-mail címre várjuk a számodra vállalható heti óraszám feltüntetésével!

Helyek VII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás > Hr asszisztens
Minimális tapasztalat Gyakornok
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok