www.cvonline.hu
HR asszisztens - Budapest (Referenciaszám: PJ4711)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.08.12.
Jelentkezési határidő: 2016.08.14.
Hirdetés azonosító: 1063857
lejárt

Jelentkezz most, ha még nincs tapasztalatod a munkaerőpiacon, és szeretnél egy fiatalos, lendületes csapat tagjává válni, szívesen dolgoznál egy piacvezető vállalat berkein belül!
Saját csapatunk IX. kerületi irodájába keresünk munkatársat HR asszisztens pozícióba.

Mi lesz a feladatod?
- Munkaerő-kölcsönzési projectek koordinálása
- Toborzási tervek elkészítése, megvalósítása, nyomon követése
- Munkaerő toborzása, hirdetések megtervezése, feladása
- Felvételi interjúk és tesztelések megszervezése, lebonyolítása
- Munkaszerződések előkészítése, és egyéb adminisztratív feladatok

Milyen elvárásaink vannak feléd?
- Legalább középfokú iskolai végzettség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret
- B kategóriás jogosítvány
- Ügyfélközpontú gondolkodás
- Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
- Precizitás és megbízhatóság

Mi juttathat előnyhöz más jelentkezőkkel szemben?
- Munkaerő-kölcsönzés területén szerzett tapasztalat
- Angol nyelv ismerete

Mit kínálunk?
- Szakmai továbbképzések
- Stabil, fix bejelentett bérezés
- Kellemes munkakörnyezet

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.