www.cvonline.hu

HR ASSZISZTENS - AZONNALI KEZDÉSSEL – (6826)

  • A hirdetés 823 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. saját csapatába munkatársat keres, budapesti multinacionális partnerénél történő munkavégzésre az alábbi pozícióba:
HR asszisztens
- Azonnali kezdéssel -

Feladatok:
-Kapcsolattartás a jelöltekkel és munkavállalókkal (kiemelten fizikai területen)
-Munkavállalók eligazítása, tájékoztatása
-Szerződéskötések előkészítése és levezetése
-Munkavállalói bejelentések intézése
-Bérpapírok borítékolása, kiosztása
-Bérelőkészítés
-Egyéb adminisztratív teendők ellátása

Elvárások:
-Felsőfokú végzettség
-Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
-MS Office felhasználói szintű ismerete (Excel)
-Határozott fellépés, rátermettség
-Gyors, proaktív munkavégzés
-Terhelhetőség
-Tanulékonyság, jó kommunikációs és problémamegoldó készség
-Pontos, precíz munkavégzés

Munkarend: Részmunkaidő (4-6 óra)

Munkavégzés helye: Veresegyház

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A tárgyba kérjük, írja bele: HR Asszisztens.
Érdeklődni lehet a következő telefonszámon: 061/381-1048.

Helyek Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő