www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    HR Asszisztens (4 órás)

Hozzáadva: 2016.12.20.
lejárt

  Piacvezető szépségápolási termkeket forgalmazó és gyártó parnerünk csapatába keresünk kollégát

HR Asszisztens (kozmetikai ipar)

pozícióba.

Főbb feladatok:

- Napi 4 órás munkavégzés, ami 3 hónap után 6 órára, majd 8 órára emelkedik!

- Toborzás kiválasztásban való részvétel

- Dolgozók belépéséhez szükséges dokumentumok, eszközök előkészítése

- Jelenléti ívek, bérszámfejtés előkészítése, adatok összesítése

- Egyéb, ad-hoc feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

-          Felsőfokú végzettség

-          Legalább fél éves HR asszisztensi tapasztalat

-          Kommunikációképes aktív angol nyelvtudás

-          Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)

-          Azonnali munkakezdés

-          Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

-          Pontos, precíz, önálló munkavégzés

-          Pörgős, talpraesett személyiség

Amit kínálunk:

-          Azonnali kezdési lehetőség

-          Versenyképes fizetés

-          Multinacionális cég nyújtotta biztos álláslehetőség

-          Szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben

-          Modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

-  Budapesten, egy Váci úti irodában.

Elvárások

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Kategória
Humán erőforrás, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Régió