www.cvonline.hu

HR asszisztens (0-2 év munkatapasztalattal)()

Hozzáadva: 2017.06.23.
lejárt

Cégcsoportunk több mint 10 éve foglalkozik komplex HR tanácsadási szolgáltatások nyújtsával hazai és multinacionális vállalatok számára iparágtól függetlenül. Három divíziónk lefedi a vezetőkeresési, toborzási és szervezetfejlesztési szolgáltatások széles spektrumát. Saját csapatunk dinamikus bővülése miatt keressük új kollégánkat a következő pozícióba:

HR asszisztens (0-2 év munkatapasztalattal)
Budapest, XII. kerület

A jelentkezéshez kérjük, regisztráljon adatbázisunkba. Ha már korábban regisztrált, a jobb felső sarokban található Belépés gombra kattintva jelentkezhet be.

Feladatok:

A leendő munkatárs feladata lesz a tanácsadó kollégák támogatása az alábbiak szerint:

  • Toborzási és direkt keresési projektekhez kapcsolódó jelöltcsoportok felkutatása, céglisták és adatbázisok készítése.
  • Keresési projektekre érkező jelölt anyagok kezelése.
  • Potenciális jelöltek megszólítása az adott állásajánlattal.
  • Telefoninterjúk lebonyolítása, személyes interjúk szervezése.
  • Projektadminisztráció a cég saját adatbázisrendszerében.
  • Értékesítési és marketing tevékenység aktív támogatása.

Elvárások az ideális jelölttel szemben:

  • Felsőfokú végzettség (szakirányú végzettség nem feltétel).
  • Aktív, társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
  • Német nyelv ismerete előnyt jelent.
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat előnyt jelent. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Személyiségében nyitott, erősen kommunikatív és ügyfél-orientált attitűd.

A sikeres pályázó számára a következőket kínáljunk:

  • Hosszútávó munkaviszony egy folyamatosan fejlődő tanácsadó cégnél.
  • Szakmai fejlődési lehetőség, az iparág megismerése, tréningek, képzések.
  • Változatos és kreatív munkavégzés.
  • Fiatalos csapat, modern munkakörnyezet.

Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődését, kérjük, regisztráljon központi adatbázisunkba, majd jelentkezzen a "HR asszisztens" pozícióra.

Kategória Humán erőforrás
Régió Pest
Budapest
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő