www.cvonline.hu

HR Advisor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.21.
Jelentkezési határidő: 2016.04.19.
HR Advisor

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális partnerünk várja HR iránt érdeklődő, németül folyékonyan beszélő, lelkes új munkatársai jelentkezését.
Ha szívesen foglalkozol emberekkel, érdekel a HR és vonz a multinacionális munkakörnyezet, jelentkezz most!
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Our multinational partner is looking forward to hire its new, German speaking collegues to an HR Advisor position.
If you are interested in HR, enjoy dealing with people, and would like to challenge yourself in a multinational environment, apply now! Fresh graduates are welcome!

Feladatok:

HR Advisor-ként a következők lesznek a feladataid:
-a vállalat dolgozóinak támogatása munka- és személyügyi kérdésekben német nyelven e-mailben illetve telefonon
-kapcsolattartás más, HR-ben érintett vállalati egységekkel, szolgáltató-központokkal
-javaslattétel a folyamatok optimalizálására, a HR szolgáltatás minőségének javítására

As a HR Advisor your job would be to:

-provide consistent advice and information in German regarding HR related questions
-support the employees of the company with HR issues via e-mail and phone
-help to build efficient and effective HR Services on the advisory level

Elvárások:

-folyékony német és magabiztos angolnyelvtudás
-felsőfokú végzettség: pályakezdőket is várunk!
-HR területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
-kiváló kommunikációs készség
-felhasználói szintű MS Office ismeretek

-fluent German knowledge and confident English is a must
-university/college degree or equivalent HR qualification: fresh graduates are also welcome
-previous HR experience is an advantage
-good communication skills
-user level MS Office skills

Amit kínálunk:

-német nyelv napi szintű, üzleti használata
-dinamikusan fejlődő vállalat
-vonzó juttatási csomag
-vállalaton belüli előrelépési lehetőségek

-daily use of German
-attractive compensation package
-being part of a continuously evolving company
-internal career opportunities

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Humán erőforrás
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -