www.cvonline.hu

HR adminisztrátor

Hozzáadva: 2017.11.16.
Hirdetés azonosító: 994277

munkatársat.
Feladatok:

  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés
  • Dokumentációk, nyilvántartások naprakész vezetése
  • Munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása
  • Napi szintű kapcsolattartás kollégákkal és ügyfelekkel
  • Személyi nyilvántartások és statisztikák kezelése
  • Cafeteria rendszer működtetése

Elvárások:
  • Szakirányú végzettség
  • Munkaügyi területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret (Excel)
  • Mt. ismeretek és kapcsolódó jogszabályok ismerete

Juttatások:
  • Professzionális munkakörnyezet

Előnyök:
  • SAP HR ismeret
  • Középfokú angol nyelvtudás

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címünkre

Munkavégzés helye:
  • Budaörs

Egyéb információk:
Egyéb: • Határozott idejű munkaviszony: 6 hónap

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Pest