www.cvonline.hu

HR adminisztrátor

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 964378
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

A Coca-Cola HBC Magyarország Kft. részére keresünk HR adminsiztrátor pozícióra diák munkavállalót.

Feladatok:

  • Munkaügyi dokumentumok kezelése
  • Adatrögzítés
  • Lefűzés, irattár rendezése
  • Postázási feladatok ellátása
  • Ügyfélszolgálati teendők ellátás (dolgozók tájékozattása, dokumentumok átvétele)

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Heti minimum 3 munkanap vállalása, legalább 6 hónapos időszakra
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Precizitás
  • Barátságos személyiség

Előnyt jelent:

  • Heti 4-5 nap vállalása
  • Középfokú angol ynelvtudás
  • 1 éves időszak vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 800 Ft/óra diákbér
  • Munkavégzéshez igazodó céges buszjárat Budapestről

Ha szeretnél egy dinamikus fiatalokból álló csapat tagja lenni, Link megjelenítése után várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!