www.cvonline.hu

HR adminisztrátor

  • A hirdetés 1160 napja lejárt

A Waberer’s International Zrt., Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási nagyvállalata, az alábbi pozícióra keres munkatársat budapesti irodájába:

Feladatok:

  • A HR vezető felügyelete mellett a HR területet érintő szabályzatok, utasítások megírása, naprakészen tartása, megjelentetése;
  • HR területhez kapcsolódó szerződések kezelése, egyéb dokumentáció kezelése;
  • HR területhez kapcsolódó számlák kezelése, nyomon követése;
  • Cégcsoport szintű szervezeti ábra naprakészen tartása;
  • Céges továbbképzések, csapatépítő események szervezésében való segítségnyújtás a képzési specialista iránymutatása alapján;
  • Belső újság részére a HR területet érintő témák megírása, továbbítása, kapcsolattartás az újság szerkesztőségével;
  • Új belépőkhöz kapcsolódó dokumentáció nyomon követése;
  • HR vezető napi munkájának támogatása;
  • HR csoport részére történő rendelések kezelése;
  • Rendszeres és ad-hoc riportok készítése.

Elvárások:

  • 1-3 éves HR adminisztrációs tapasztalat;
  • Középfokú végzettség;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, Excel magabiztos kezelése; Microsoft Word magabiztos használata.

Kompetenciák:

  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó- és szervező készség;
  • Nagy munkabírás;
  • Együttműködő, önálló, nyitott személyiség;
  • Csapatjátékos;
  • Proaktív hozzáállás, kezdeményező készség.

Amit ajánlunk:

  • Fiatalos, vonzó munkakörnyezetet, stabil munkahely, versenyképes fizetés.

Munkavégzés helye:

  • 1239 Budapest, Nagykőrösi út 351.

Kérjük magyar és angol nyelven megírt pályázatát fizetési igény megjelölésével (fényképpel ellátott szakmai önéletrajz és motivációs levél) „HR adminisztrátor” jeligével az alábbi e-mail címre jutassa el.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő