www.cvonline.hu

HR adminisztrátor

  • A hirdetés 1098 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari beszállító Partnerünk megbízásából az alábbi pozícióba keresünk tapasztalattal rendelkező jelöltet:

Pozíció leírása:

Statisztikák, kimutatások készítése;
Kiszervezett bérszámfejtéshez adatok szolgáltatása;
Dolgozói munkaidő adatok egyeztetése;
Kapcsolattartás a cégcsoport Shared Service irodájával.

Követelmények:

Minimum középfokú végzettség
TB-, és bérszámfejtésben szerzett tapasztalat
MS Excel magas szintű ismerete
Precíz, pontos munkavégzés
Jó problémamegoldó készség
Erős analitikus készség

Előny:

Multinacionális vállalatnál szerzett gyakorlat
HR rendszerek felhasználó szintű ismerete (Pl: Nexon, Seawing, Cardsys, SAP, PeopleSoft)
Angol nyelvtudás
Felsőfokú HR vagy közgazdasági végzettség

Munkavégzés helye:

Mór, Fejér megye
Helyek Mór
Kategória Gyártás / Termelés
Humán erőforrás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség -
Egyéb hasonló állások Önnek
PLC programozó (PLC Technician)

Trenkwalder Kft

Műszaki fejlesztéssel foglalkozó, dinamikusan f...
Budapest, Magyarország

Projektmérnök - Mór (Referenciaszám: HM-829)

Man at Work Kft.

Feladatok: Termék-, gyártóeszköz-, gyártási fol...
Mór

Mechanikus karbantartó (Kisbér környéke)

Hire-One Kft.

Legyünk együtt sikeresek!    Partnerünk fé...