www.cvonline.hu
HR Adminisztrátor
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.10.
Jelentkezési határidő: 2016.11.04.
Hirdetés azonosító: 1086099
lejárt

Multinacionális partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Új munkatárs beléptetésének teljes körű adminisztrációja
  • Meglévő munkatársak esetén a változások adminisztratív nyomon követése
  • Személyi anyagok folyamatos frissítése
  • Személyi dokumentumok előkészítése a jogi osztály, illetve az auditorok számára
  • A javadalmazási csoport munkájának adminisztratív támogatása
  • Részvétel projekt jellegű feladatokban

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, érettségi
  • Középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Haladó Excel ismeret
  • Nyitott, kiegyensúlyozott személyiség

Előny:

  • Workday, NexonTime, NexonBér ismerete.

Amit nyújtunk:

  • Stabil vállalati háttér,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Felelősségteljes munkakör
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre,
  • Bejárás vállalati buszokkal biztosított Budapestről

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Törökbálint
  • Lehetséges kezdés: azonnal

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.