www.cvonline.hu
HR Adminisztrátor
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.06.
Jelentkezési határidő: 2016.10.27.
Hirdetés azonosító: 1084430
lejárt

Multinacionális hátterű, gyártási területen tevékenykedő partnercégünk részére keresünk HR adminisztrátor kollégát.

Feladatok:

  • Túlóra - és szabadság elszámolás nyilvántartása
  • Jelenléti ívek kezelése, ellenőrzése
  • Bérpapírokkal kapcsolatos ügyintézés
  • Munkaruházattal, egyéni védőeszközökkel és felszerelésekkel kapcsolatos megrendelések kezelése, ügyintézése
  • Képzések szervezése, dolgozókkal való egyeztetés tanfolyamok kapcsán
  • Kimutatások elkészítése
  • Irodai adminisztratív feladatok elvégzése
  • Társosztályokkal való folyamatos együttműködés

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (kiemelten Excel)
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Kiváló adminisztrációs készség
  • Rugalmas attitűd
  • Csapatjátékos hozzáállás

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Fejlődési lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.