www.cvonline.hu

HR ADMINISZTRÁTOR

  • A hirdetés 281 napja lejárt

Az IBIDEN Hungary Kft. japán tulajdonú multinacionális gyártó vállalat. Az anyavállalat  több mint 100 éves-, a magyarországi gyár 10 éves múltra tekint vissza. Autóipari beszállítóként dízelmotorok kipufogórendszeréhez gyártunk kerámia alapú részecskeszűrőket.
A vállalat 2005-ben az „Év zöld mezős beruházása”, majd 2013-ban az „Év Befektetője” díjat nyerte el.

Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

Feladatok:

  • HR munkatársak és HR vezetők napi munkájának adminisztratív jellegű támogatása
  • Munkaszerződések, munkaköri leírások és módosítások kezelése
  • Kölcsönzött munkavállalókkal kapcsolatos ügyintézés
  • A HR folyamatok adminisztrációs támogatása, személyügyi dokumentáció kezelése
  • Munkavállalók be –és kiléptetése
  • Állásbörzéken való részvétel megszervezése, lebonyolítása
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Képzéseken, tréningeken való részvétel, fejlődési lehetőség, szakmai kihívások
  • Vállalati gépjármű

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • MsOffice magabiztos ismerete, különös tekintettel az Excelre
  • Hasonló területen szerzett legalább 1 éves munkatapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Precizitás, rendszerszemléletű hozzáállás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Terhelhetőség, rugalmas attitűd
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Csapatjátékos szemlélet
  • Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat előnyt jelent

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő