www.cvonline.hu

HR adminisztrátor

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.11.15.
Hirdetés azonosító: 1021074
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal nemzetközi partnercégünk budapesti telephelyére keresünk HR adminisztrátort, aki támogatja a HR osztály működését és kapcsolatot tart az alkalmazottak és a vezetőség között.

Feladatok:

  • napi szintű HR adminisztrációs feladatok ellátása: a munkavállalók személyi anyagainak kezelése, kérdéseik megoldása
  • közreműködés az új munkavállalók felvételében, kapcsolattartás a munkaerőkölcsönző partnerkkel
  • az új munkavállalók vállalati integrációjában való részvétel
  • szervezési feladatok ellátása, csapatépítők, workshopok, tréningek szervezése
  • a HR adatbázis naprakészen tartása, a munkavállalók dokumentumainak hiánytalan, naprakész, pontos és jogszabályoknak megfelelő rögzítése
  • hatósági ellenőrzések koordinálása
  • bérszámfejtéshez szükséges adatok biztosítása, ellenőrzése
  • a vállalat HR információs rendszerének kezelése
  • közreműködés az ad-hoc feladatok, stratégiai HR projektek és egyéb feladatok megoldásában

Munkaidő: hétfőtől péntekig 8:00 - 16:30

Elvárások:

  • HR vagy üzleti jellegű területen szerzett diploma
  • 2-5 év korábbi tapasztalat HR adminisztrációs területen
  • HR folyamatok teljes körű ismerete
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • jó problémamegoldó készség
  • szeret nemzetközi, multikulturális környezetben emberekkel dolgozni
  • a bizalmas információkat diszkréten kezeli
  • pontosság, precizitás
  • kezdeményező készség, kreativitás
  • jó szervezőkészség
  • folyékony, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • a Microsoft Office programok (elsősorban Word, Excel és Power Point) felhasználói szintű ismerete, nyitottság új programok megismerésére

Juttatások:

  •  hosszútávú elhelyezkedési lehetőség
  •  átlagbéren felüli jövedelmezés

Jelentkezését angol nyelvű fényképes önéletrajz és motivációs levél feltöltésével (pdf vagy doc formátumban), bruttó bérigény és a lehetséges munkakezdés megjelölésével regisztrációt követően a Link megjelenítése weboldalon teheti meg.

Kategória
Humán erőforrás