www.cvonline.hu

HR adminisztrátor

  • A hirdetés 467 napja lejárt

Hálózati eszközökkel foglalkozó multinacionális partnerünk részérére keresünk kollégát 2016 márciusig, az alábbi pozícióba:

Feladat:

  • HR adminisztrációs feladatok ellátása
  • E-mailek szelektálása, válogatása
  • Archiválás
  • Mailbox tisztítás

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Erős angol nyelvtudás, akítv írásbeli használat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontos, lelkiismeretes, önálló személyiség
  • Adminisztratív tapasztalat előny

Egyéb:

  • A munkavégzés előre láthatóan 2016.március végéig tart
  • Kezdés kiválasztás után azonnal

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület

Amennyiben szeretnél egy neves multinacionális cég fiatalos csapatának tagja lenni, küldd el önéletrajzodat az alábbi címre, fizetési igény megjelölésével:

E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Humán erőforrás
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol