www.cvonline.hu

HR adminisztrátor (Referenciaszám: RV-1025)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2014.09.11.
Hirdetés azonosító: 845098

Feladatok:

  • Cafeteria adminisztráció
  • Munkatársak be és kiléptetésének bonyolítása
  • Szabadságok és betegszabadságok nyilvántartása
  • Jelenléti ívek adatainak összesítése a bérszámfejtés előkészítése céljából
  • Céges bankkártyák rendelése
  • KSH riportok készítése

Elvárások:

  •   Hr és/vagy adminisztratív jellegű munkatapasztalat

Előny:

naprakész munkaügyi ismeretek

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Határozott idejű szerződés

A munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. budapesti székhelyű Partnercégéhez toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát, referenciáit bérigénye megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre! Kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (HR asszisztens) és a pozícióhoz tartozó RV-1025-ös referenciaszámot!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Humán erőforrás
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő