Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu
HR adminisztrátor (Referenciaszám: PJ5222) 
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.01.27.
Jelentkezési határidő: 2017.01.28.
Hirdetés azonosító: 1108593
lejárt

HR adminisztrátor


Feladatok:
- HR osztály munkájának támogatása,
- Adminisztratív feladatok ellátása, Excel táblában való rögzítés
- Riportok készítése

Elvárások:
- Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
- Felsőfokú tanulmány gazdasági vagy HR területen
- Heti 3 munkanap vállalása hosszabb távon
- Megbízhatóság, pontosság

Amit kínálunk:
- Szakmai, fejlődési és karrierépítési lehetőség

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

 
Egyéb hasonló állások Önnek
Adminisztrátor

Mind-Diák Szövetkezet

A Fővárosi Közterületfenntartó partnercégünk 9....
Budapest


ADMINISZTRÁTOR

Boschung EJT Kft.

A Boschung EJT Kft. 2007 nyarán alakult, 100 %-...
Dévaványa, Békés


Adminisztrátor

FÖRDERBAND-GT Kft.

Cégünk a Förderband – GT Kft. szállítószalagok ...
Vecsés, Budapest, Pest