www.cvonline.hu
HR adminisztrátor (Referenciaszám: PJ5014)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.11.04.
Jelentkezési határidő: 2016.11.10.
Hirdetés azonosító: 1085833
lejárt

Kiemelkedő karrierlehetőségekkel rendelkező, fejlődést kínáló törökbálinti partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe, határozatlan időre:

HR adminisztrátor

Feladatok:

  • A javadalmazási csoport munkájának folyamatos adminisztratív támogatása, különös tekintettel a tömeges nyilatkozatok begyűjtésére (pl. adókedvezmény, juttatási elemek, pótszabadság) és az adatszolgáltatási kötelezettségek teljesítésére
  • A javadalmazási csoport munkájának segítése, alkalmanként helyettesítés
  • Az elektronikus és papír alapú személyi anyagok folyamatos frissítése, az adatbázis állandó fejlesztése, hiánypótlások
  • Munkaügyi ügyfélszolgálat a dolgozók számára
  • Részvétel projekt jellegű feladatokban

Az ideális jelölt:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezik
  • Gyakorlott és tapasztalt Excel felhasználó
  • Precíz, megbízható és proaktív, munkáját önállóság és strukturáltság jellemzi
  • Nyitott, kiegyensúlyozott, fiatalos lendületet és motiváltság jellemzi személyiségében

A munka betöltéséhez előnyt jelenthet:

  • Angol nyelven legalább társalgási szinten kommunikál
  • Ismeri a NexonBér és a NexonTime programokat, valamint a Workday rendszert

Amit a cég nyújt:

  • stabil nagyvállalati háttér
  • belső karrierprogramok, fejlődési lehetőséggel
  • kiemelt bérezés
  • fiatalos, kedves, lendületes csapat
  • cég által biztosított járatokkal a munkavégzés helye 20 perc alatt megközelíthető

Kérjük, magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Link megjelenítése" data-width="100px" data-height="40px" data-colorscheme="light" data-layout="standard" data-action="like" data-show-faces="false" data-send="true">