www.cvonline.hu
HR adminisztrátor (Referenciaszám: PJ3509)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.03.25.
Jelentkezési határidő: 2015.03.26.
Hirdetés azonosító: 921908
lejárt

Fejér megyei partnercégünk csapatába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

HR adminisztrátor

Feladatok:
- Teljesítménybéres táblázatok ellenőrzése, hiányzási napok nyilvántartása
- Munkaszerződések és egyéb kapcsolódó dokumentáció elkészítése
- Munkavállalói adatok karbantartása
- Üzemorvosi és munkavédelmi vizsgálatok leszervezése
- Munkavállalói problémák lezelése
- Rendszeres riportálási kötelezettség a gazdasági vezető felé

Elvárások:
- Középfokú pénzügyi és számviteli ügyintéző vagy TB és bérügyintéző végzettség
- Legalább 1 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
- Adózási jogszabályok és Munka Törvénykönyvének ismerete
- Bérszámfejtési és TB ügyintézési ismeretek
- Precíz, pontos munkavégzés

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szücsné Vitos Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.