HR adminisztrátor munkatárs felsőfokú angolnyelv-tudással (Budapest)

  • A hirdetés 994 napja lejárt

Multinacionális partnerünk szolgáltató központjába felsőfokú angolnyelv-tudással rendelkező adminisztrátor munkatársat keresünk HR folyamatok támogatására.

Feladatok:

  • a vállalat külföldi kiküldetésben dolgozó kollégáinak adminisztratív támogatása elsősorban bérezéssel és adózással kapcsolatban,
  • munkavállalókkal és a külső szakértőkkel való kapcsolattartás, információközvetítés,
  • külföldi adóhatóságokkal való kapcsolattartás,
  • más adózási részlegekkel való folyamatos kapcsolattartás, egyeztetés,
  • kiküldetésben levő kollégák kérdéseinek megválaszolása, problémáik megoldása.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • határidők betartására való képesség,
  • problémamegoldó készség,
  • felsőfokú angolnyelv-tudás (elengedhetetlen).

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, folyamatosan bővülő, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet,
  • előrelépési és horizontális mozgási lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.