HR ADMINISZTRÁTOR HATÁROZOTT, 1 ÉVES IDŐTARTAMRA (RÉSZMUNKAIDŐ NAPI 4 ÓRA) (6157)

  • A hirdetés 1217 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő- Kölcsönző és Munkaerő- Közvetítő cég multinacionális megbízópartnere számára angolul folyékonyan beszélő munkatársakat keres Fótra, az alábbi munkakörre:
HR adminisztrátor
Határozott, 1 éves időtartamra
(részmunkaidő napi 4 óra)

Gyártótevékenységgel foglalkozó multinacionális partnerünk részére angolul beszélő munkatársat keresünk, HR adminisztrációs és asszisztensi feladatok ellátására.

Fő feladatok:
•HR adminisztrációs napi feladatok.
•Adatok, információk, dokumentumok begyűjtése, rendszerezése és feldolgozása (dokumentumok nyomtatása, szortírozása, lefűzése, nyilvántartása, stb.)
•Kapcsolattartás a területi vezetőkkel, valamint a központi személyügyi adminisztrációs csoporttal
•Kapcsolattartás/ segítségnyújtás a dolgozókkal adminisztratív ügyekben
•HR Generalisták munkájának támogatása

Elvárások:
•Főiskolai/egyetemi végzettség
•Folyékony, aktív angol nyelvtudás
•Önálló munkavégzés, logikus gondolkodásmód
•MS Office alapos ismerete
•Tanulékonyság
•Proaktivitás
•Kedves segítőkész személyiség
•Kiemelkedő problémamegoldó készség

Munkaidő: részmunkaidőben napi 4 óra

Amit kínálunk:
•Versenyképes jövedelem
•Bejárás támogatása, ill. ingyenes céges buszok Budapest több pontjáról
•Multinacionális munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Fót (ingyenes céges buszok Budapest több pontjáról, pl. Újpest/ Örs vezér tere)

Magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzot fizetési igénye feltüntetésével az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni, a következő jeligére „4 órás HR Admin”:
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet:06 1/ 279-0624

Helyek Pest
Kategória -