www.cvonline.hu

HR Adminisztrátor (DIÁKMUNKA)

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 1097545

Sanmina-SCI Magyarország Kft., a Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI EMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt tíz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről. Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat az IMS divízióba:

Feladatok:

  • lefűzés, archiválás
  • adatrögzítés rendszerbe, excelbe
  • mikuláscsomag és karácsonyi ajándék osztásban segítség
  • operátori tesztek javítása
  • egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • nappali tagozatos jogviszony
  • alapszintű számítógépes ismeret (Excel, Word)
  • adminisztrációban szerzett tapasztalat előny
  • jó kommunikációs képesség
  • heti 24 - 30 óra vállalása (egyeztetés alapján, rugalmas)

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, küldd el önéletrajzod az alábbi e-mail címre: