www.cvonline.hu

HR adminisztrátor (Dél-Pest)

  • A hirdetés 422 napja lejárt

Személyzeti tanácsadással foglalkozó vállalat keres adminisztratív munkakörbe munkatársat, a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Adatrögzítés a vállalatirányítási rendszerben;
A Tanácsadó munkatársak tevékenységének aktív támogatása;
Álláshirdetések feladása, kezelése;
Segítség nyújtása a beérkező pályázati anyagok feldolgozásában, állásinterjúk szervezésében;
Saját és külső adatbázisok folyamatos szűrése;
Az adatbázis naprakészen tartása;
Egyéb adminisztratív teendők;
Riportolás a vezetőség részére.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség
Adminisztratív területen szerzett tapasztalat (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
MsOffice ismeretek
Gyors és gépírás ismeret, vagy hajlandóság az elsajátítására

Előny:

Középfokú angol nyelvtudás
B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

Budapest, Dél Pest

Amit nyújtunk

Ideális pályázó:

Precíz, pontos
Gyorsan tanul
Tűri a monotonitást
Megbízható
Lelkiismeretes
Lojális
Jó kommunikációs készséggel rendelkezik;

Helyek Dunaharaszti
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség