www.cvonline.hu

HR ADMINISZTRÁTOR (6246)

  • A hirdetés 1008 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő-Kölcsönző és Munkaerő- Közvetítő cég megbízópartnere számára megbízható munkatársakat keresünk – az alábbi munkakörbe:
HR adminisztrátor

Feladatok:
•HR csapat támogatása, adminisztratív feladatok ellátása (új munkavállalók beléptetése, munkavállalók személyi ügyeinek kezelése, kiléptetés),
•Riportok, statisztikák készítése,
•Kimutatások, prezentációk készítése,
•HR vezető és az egyes területek vezetőinek, munkájának támogatása,
•Folyamatos kapcsolattartás a vállalat más részlegeivel,
•HR adatbázisok folyamatos frissítése, naprakészen tartása,
•HR folyamatok támogatása,
•Közvetítés a menedzserek és a munkavállalók között,
•HR adatbázis folyamatos frissítése,
•Ügyfelekkel való hatékony kommunikáció,
•Folyamattesztelési feladatok, fejlesztési javaslatok kidolgozása.

Elvárások:
•Felsőfokú végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk!),
•Aktív, magabiztos angol nyelvtudás, szóban, írásban egyaránt,
•1-2 éves hasonló pozícióban szerzett tapasztalat,
•Munkajogi alapismeretek előny,
•Multinacionális környezetben szerzett legalább fél éves tapasztalat,
•Csapatmunkára való készség,
•Ügyfélorientált hozzáállás,
•Kiváló analitikus készség,
•Magabiztos, felhasználó szintű MS Office ismeretek (kiemelten Excel ismeretek),
•Határozott fellépés,
•Önálló, megbízható munkavégzés,
•Jó problémamegoldó és kommunikációs készség.

Munkaidő:
•Hétköznapokon, napi 8 óra

Munkavégzés helye:
•Oroszlány/Tatabánya/Budapest bejárási támogatás/szálláslehetőség biztosított

Amit kínálunk:
•Versenyképes alapbér és juttatási csomag (Cafeteria, bónuszok, albérlet támogatás/szállás lehetőség, bejárási támogatás)
•Stabil hátterű, folyamatosan bővülő, nemzetközileg elismert vállalati csoport,
•Szakmai fejlődési lehetőség, rendszeres továbbképzések,
•Magas színvonalú termékek,
•Multinacionális környezet,
•Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség.

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen lehet, fényképes önéletrajzzal

Érdeklődni:
Pannon-Work iroda
Cím: 2800 Tatabánya, Szent Borbála tér 4 II. emelet (A Vértes Agorával szemben fehér épület)
Ügyfélfogadás: Hétfőtől - Péntekig 12:00-16:00 óra között
Telefon: 34/312-061, 70/38-46-257, 70/38-20-926

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória -