www.cvonline.hu

HR ADMINISZTRATÍV (6234)

  • A hirdetés 1008 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő-Kölcsönző és Munkaerő- Közvetítő cég megbízópartnere számára megbízható munkatársakat keresünk – az alábbi munkakörbe:
HR adminisztratív

Feladatok:
•HR kapcsolódó tranzakciós és adminisztrációs folyamatokat támogatása,
•HR üzleti partnerek és az alkalmazotti erőforrás menedzselése.
•Fizikai munkavállalók felvétele
•Bejelentések és minden egyéb adatszolgáltatás támogatása
•HR tevékenységek támogatása
•Vezető kommunikációs találkozók végrehajtása

Elvárások:
•Egyetem/főiskolai végzettség
•Minimum 2 év szakmai tapasztalat, legalább 1 , a humán erőforrás adminisztrációs területen
•Társalgás szintű angol nyelvtudás
•Magas szintű technikai és a felhasználói informatikai ismeretek ( Word, Excel , Power Point , CRM rendszerek - SAP)
•Erős folyamat orientációt és problémamegoldó készség
•Erős prezentációs készség,
•Kiváló szervezési és interperszonális készségek
•Lelkes csapatjátékos
•Megbízható személyiség

Előny
•tapasztalattal multinacionális környezetben

Munkaidő:
•Hétköznapokon, napi 8 óra

Munkavégzés helye:
•Oroszlány Ipari park

Amit kínálunk:
•Versenyképes jövedelem

Jelentkezni a Link megjelenítése e-mail címen lehet, fényképes önéletrajzzal

Érdeklődni:
Pannon-Work iroda
Cím: 2800 Tatabánya, Szent Borbála tér 4 II. emelet (A Vértes Agorával szemben fehér épület)
Ügyfélfogadás: Hétfőtől - Péntekig 12:00-16:00 óra között
Telefon: 34/312-061, 70/38-46-257, 70/38-20-926

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória -