HR adminisztrációs munkatárs hollandnyelv-tudással (Budapest)

  • A hirdetés 758 napja lejárt

Multinacionális partnerünk szolgáltató központjába hollandnyelv-tudással adminisztrátor munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • munkavállalói adatbázis naprakészen tartása,
  • munkavállalói adatok helyességének és pontosságának biztosítása,
  • változások egyeztetése, rögzítése,
  • adatok validitásának ellenőrzése,
  • új belépő kollégák adminisztrációja,
  • bérszámfejtéssel való kapcsolattartás,
  • munkavállalókkal való folyamatos kapcsolattartás.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk),
  • kiváló kommunikációs készség,
  • pontosság, precizitás,
  • kiváló, aktív angolnyelv-tudás,
  • kiváló, aktív hollandnyelv-tudás (a munkavégzéshez mindkét nyelv magas szintű ismerete szükséges)

 Előny:

  • SAP HR moduljával szerzett tapasztalat

 Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, folyamatosan bővülő, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet,
  • előrelépési és horizontális mozgási lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Holland, Angol