www.cvonline.hu

HR adminisztrációs gyakornok

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.20.
Jelentkezési határidő: 2017.11.26.

A Randstad Hungary Magyarország vezető munkaerő-közvetítő cége, a Randstad csoport tagja, mely 50 éves múltra tekint vissza és 39 országban van jelen szolgáltatásaival.
Jelenleg a Randstad Irodába keresünk 1 fő diák munkavállalót
back office

Pozíció leírása / Job description

back office adminisztrációs / munkaügyi területre
heti 25-30 óra munkavégzéssel.
Feladataid:
- Kapcsolattartás a kölcsönzött munkavállalókkal
- A Back Office szakemberek munkájának támogatása (munkaügy, bérszámfejtés)
- Telefonos ügyintézés
- Dolgozók leveleinek, telefonhívásainak megválaszolása
- Dokumentumok lefűzése, postázás kezelése, scannelése
- Dokumentumok precíz előkészítése, nyomon követése

Elvárások / Requirements

Amit várunk tőled:
- Folyamatban lévő nappali tagozatos felsőfokú (lehetőleg HR) tanulmányok aktív hallgatói jogviszonnyal
- Előnyt jelent: munkajogi ismeretek, HR tanulmányok
- Heti minimum 25-30 óra munkavégzés
- Excel, Word magabiztos használata
- Ügyintézési, ügyfélkapcsolati, HR területen szerzett munkatapasztalat előnyt jelent
- Precíz, megbízható, érett, nyitott, kommunikatív személyiség

Amit kínálunk / Offer

Amit nyújtunk neked:
- Állandó és hosszú távú munkalehetőség nemzetközi vállalatnál
- Tanulmányokhoz szükséges kötelező szakmai gyakorlat megszerzése
- Bepillantás a HR munkaügyi világába
- Alapvető munkajogi, bérügyi ismeretek megszerzése
- Jelentős előny a későbbi elhelyezkedésnél

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Humán erőforrás
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -