Nemzetközi autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

HR ADMINISZTRÁCIÓS CSOPORTVEZETŐ

(HF 10-7387)

pozícióba.

 Feladatok

  • A HR adminisztrációs csoport (6fő, 4 munkaügyes és 2 adminisztrátor) munkájának irányítása, felügyelete,
  • A HR igazgató közvetlen beosztottjaként felelős a csoport hatékony működéséért, a folyamatok optimalizálásáért, a hatékony munkaszervezésért, riportálás a HR igazgatónak.
  • Kapcsolattartás munkaerő kölcsönző cégekkel, a fizikai állomány toborzásának hatékonyságának növelése,
  • A csoport munkafolyamatainak optimalizálása az alábbi területeken: Munkatársak beléptetése – kiléptetése, munkaköri leírások, munkaszerződések elkészítése, tesztek íratása a fizikai állomány számára, a munkatársak buszjáratainak szervezése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség,
  • Munkaügyi ismeretek, előny munkajog vagy kompenzációs területen szerzett tapasztalat,
  • Vezetői készségek, vezetői ambíciók,
  • Előny: angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Változatos munkakör,
  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Kiemelkedő jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Győr – Moson – Sopron megye nyugati, Budapestről nem bejárható része!
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7387"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi  e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése