www.cvonline.hu

HR Administrator

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.10.
Jelentkezési határidő: 2016.10.17.
Hirdetés azonosító: 1060142

Ha érdekel egy multikulturális munkakörnyezet, és szeretnél belelátni a HR folyamatokba, akkor ne habozz, és jelentkezz Európa egyik leggyorsabban növekvő recruitment vállalatához! Partnercégünk célja, hogy a megfelelő jelöltek felkutatásával segítse ügyfelei dinamikus növekedését EMEA szinten. (Europe, Middle East, Africa).

Feladatok:

- az új belépőkkel való aktív kapcsolattartás a belépési időszakban, segítségnyújtás adminisztratív kérdésekben angol nyelven
- a jelöltek adatainak regisztrálása és kezelése
- a beléptetési folyamathoz szükséges hivatalos dokumentumok bekérése
- állásajánlatok előkészítése
- referencia-ellenőrzés
- az új belépők bérezésének kezelése, a bérszámfejtés támogatása

Elvárások:

- Felsőfokú, folyékony angol nyelvtudás; az angol nyelven túl még egy európai nyelv ismerete előnyt jelent
- Tapasztalat a HR vagy SSC területen előny, de pályakezdők jelentkezését is szíves fogadjuk
- Kiemelkedő kommunikációs készség
- Precizitás és megbízhatóság
- Nyitottság idegen kultúrákra
- Főiskolai/egyetemi végzettség

Amit kínálunk:

- Dinamikus, fiatalos csapat
- Modern munkakörnyezet
- Multinacionális közösség
- Folyamatos fejlődés és tréningek
- Összetartó csapat és inspiráló vezetők

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján