www.cvonline.hu

HPLC analitikus

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.25.
Jelentkezési határidő: 2016.04.13.
Hirdetés azonosító: 991847

Nagy múlttal rendelkező gyógyszeripari vállalathoz keresünk hatóanyag analitikai területre HPLC területen jártas analitikust.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk, amennyiben releváns szakmai gyakorlattal rendelkeznek!

Feladatok:

- vásárolt nyersanyagok, segédanyagok és hatóanyagok HPLC analitikai vizsgálata
- vizsgálati eredmények dokumentálása
- analitikai módszerek ellenőrzése, validálása
- gyógyszerkönyvi és GMP előírások betartása
- vizsgálati előíratok készítéséhez adatszolgáltatás
- javaslattétel a vizsgálati módszerek fejlesztésére, minőségi követelmények felülvizsgálatára, módosítására

Elvárások:

Alapvető elvárások:
Végzettség: vegyész, vegyészmérnök, biomérnök, gyógyszerész
Elvárt ismeretek: HPLC és/vagy GC ismerete és használata
Tapasztalat: műszeres analitikai gyakorlat, HPLC és/vagy GC használata
Nyelvtudás: középfokú angol
Készségek:
- megbízhatóság
- pontosság
- rugalmasság
- együttműködés
- tanulási képesség

A kiválasztásnál előnyt jelent:
- gyógyszeripari analitikai gyakorlat
- GMP ismeret

Amit kínálunk:

- stabil vállalati háttér
- tanulási, fejlődési lehetőség
- versenyképes fizetés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján