www.cvonline.hu

HP QC/QTP szakértő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.30.
Jelentkezési határidő: 2014.03.19.
Hirdetés azonosító: 753868

Multinacionális partnerünk budapesti irodájába keresünk HP Quality Center/QTP szakértő kollégát.

Feladatok:

- részvétel implementációs projektekben, beleértve a folyamatok tervezését, elemzését,konfigurációt, a szoftver tesztelését és a termék bevezetést
- a HP QC/QTP/ALM alkalmazások támogatása, adminisztrációja, incident management
- teszt szkriptek írása, fejlesztése
- tesztelési folyamat kialakítása, folyamatos felülvizsgálata
- üzleti követelményeknek való mefelelés biztosítása
- riport készítés

Elvárások:

- egyetemi vagy legalább főiskolai végzettség informatika vagy termésszettudományok területén
- releváns szakmai tapasztalat tesztmenedzsment alkalmazásokkal (pl. HP QC, ALM, QTP)
- automata tesztek írásában szerzett tapasztalat
- magabiztos folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
- átfogó ismeretek a fejlesztési és informatikai környezetekről
- kiváló kommunikációs - és problémamegoldó készség
- csapatjátékos attitűd
- kiváló time-management kompetenciák
- nyitottság új technológiákra
- VBA szkriptek írásában szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

- hosszó távú, stabil munkahely
- folyamatos tanulási lehetőség
- versenyképes fizetés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a