www.cvonline.hu

HOUSEKEEPING SUPERVISORT / GONDNOKNŐT

  • A hirdetés 597 napja lejárt

A Kempinski luxus szállodacsoport hazai tagszállodája, a

Kempinski Hotel Corvinus Budapest keres

 Fő feladatok:

  • A szobalányok és emeleti londínerek munkájának ellenőrzése, diszpécseri feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Legalább 1 év, 4 vagy 5 csillagos szálloda Housekeeping részlegén szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Jó szervező- és önálló problémamegoldó készség
  • Megbízhatóság
  • Ápoltság, kiváló megjelenés
  • Nyitott, vendégorientált személyiség

Amit nyújtunk:

  • Hazai és nemzetközi fejlődési lehetőség
  • Változatos személyzeti juttatások
  • Ötcsillagos munkahelyi környezet

Jelentkezni e-mailen küldött fényképes önéletrajzzal lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol