www.cvonline.hu

Housekeeping Supervisor

  • Company_icon Continental Hotel Budapest
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

Continental Hotel Budapest****Superior

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Amennyiben szeretne tagja lenni egy dinamikus, kreatív csapatnak, úgy küldje el e-mailben magyar és idegen nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre.

Munkakör:

A szállodai szobák és közösségi területek takarításának ellenőrzése a Housekeeping vezető irányításával, a felügyeletére bízott szobalányok irányítása, a vendégek szállodával szembeni elvárásainak megfelelő színvonal biztosítása a szálloda teljes területén.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Legalább 1-2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás ismerete
  • Jó kommunikációs készség és magabiztos fellépés
  • Vendégorientált szemléletmód
  • Agilis személyiség

Előnyt jelent:

  • Más idegen nyelv ismerete

Amit ajánlunk:

  • Színvonalas szállodai környezet a belváros szívében
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes fizetés
  • Kitűnő szakértelemmel bíró, fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye: Budapest

A "Jelentkezés" gombra való kattintással vagy a lenti e-mailcímre várjuk magyar nyelvű fényképes önéletrajzát fizetés igény megjelölésével.

A tárgy mezőbe feltétlenül írja be a „Housekeeping Supervisor ” megnevezését, illetve a saját nevét.

A beérkezett önéletrajzokat adatbázisunkban regisztráljuk, és amennyiben Ön megfelel elvárásainknak, felvesszük Önnel a kapcsolatot.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Szállodaipari szakember
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol