www.cvonline.hu

Housekeeping Supervisor

  • A hirdetés 291 napja lejárt

MERCURE BUDAPEST CITY CENTER
HOUSEKEEPING SUPERVISOR

KERESETT                              SZEMÉLYISÉGTÍPUS ÉS ELVÁRT KÉSZSÉGEK

  • Jó kommunikációs és empatikus készség
  • Alapos, precíz munkavégzés
  • Kiváló szervezőkészség
  • Minőség - és vendégközpontú gondolkodás
  • Csapatban való munka szeretete

AMIT KÍNÁLUNK

  • Fejlődési lehetőség
  • Professzionális csapat

FELADATOK

  • A felügyeletére bízott szobalányok irányítása,
  • A szálloda közösségi tereinek ellenőrzése, folyosók, raktárak, valamint a szobák és a minibár készlet ellenőrzése.
  • A housekeeping területéhez kapcsolódó napi operációs feladatok ellátása.

EGYÉB ELVÁRÁSOK

  • Housekeeping területen megszerzett gondnoknői tapasztalat
  • Angol nyelvismeret
  • Felhasználó szintű IT ismeretek (Opera, word, excel)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol