www.cvonline.hu

Housekeeping Supervisor

  • A hirdetés 514 napja lejárt

Prestige Hotel Budapest****Superior
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Amennyiben szeretne tagja lenni egy dinamikus, kreatív csapatnak, úgy küldje el e-mailben magyar és idegen nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre
Munkakör:
a szállodai szobák és közösségi területek takarításának ellenőrzése a Housekeeping vezető irányításával, a felügyeletére bízott szobalányok irányítása, a vendégek szállodával szembeni elvárásainak megfelelő színvonal biztosítása a szálloda teljes területén.
Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Legalább 1-2 éves szállodában töltött Housekeeping területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás ismerete elengedhetetlen
  • Jó kommunikációs készség és magabiztos fellépés
  • Vendégorientált szemléletmód
  • Agilis személyiség

Előnyt jelent:

  • Más idegen nyelv ismerete
  • Fidelio program ismerete

Amit ajánlunk:

  • Színvonalas szállodai környezet a belváros szívében
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes fizetés
  • Kitűnő szakértelemmel bíró, fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye: Budapest
magyar nyelvű fényképes önéletrajzát várjuk az alábbi e-mail címre. A tárgy mezőbe feltétlenül írja be a „Housekeeping Supervisor” megnevezést, illetve a saját nevét.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol