Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu

Housekeeping Manager


  • A hirdetés 805 napja lejárt

A Hoteljobs Housekeeping Manager munkakörbe keres alkalmazottat!

Feladatok:
- a tisztaság fenntartásának biztosítása
- a munkaeszközök rendbentartásának biztosítása
- üzletpolitika és költségvetés ismerete
- a szabélyzatok ész sztenderdek betartásának biztosítása
- munkahelyi tréningek tartása

Elvárások:
- felsőfokú végzettség
- folyékony angol tudás
- szakmai tapasztalat
- vendégközpontúság
- Ms Office és Opera ismerete előny
- pontos, korrekt, hatékony

Egyéb hasonló állások Önnek
Facility Manager

OBI Hungary Retail Kft.

OBI Hungary is looking for a suitable candidat...
Budapest, Pest


Vezető autószerelő - csoportvezető!

Multiszint Kft.

Vezető autószerelő - csoportvezető! Budapest, ...
Budapest, Pest


Conference & Events Sales Coordinator/ Executive

West End Szállodaüzemeltető Kft. (Hilton)

At Hilton Budapest City we are currently looki...
Budapest, Pest