Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu

Housekeeping Manager


  • A hirdetés 990 napja lejárt

A Hoteljobs Housekeeping Manager munkakörbe keres alkalmazottat!

Feladatok:
- a tisztaság fenntartásának biztosítása
- a munkaeszközök rendbentartásának biztosítása
- üzletpolitika és költségvetés ismerete
- a szabélyzatok ész sztenderdek betartásának biztosítása
- munkahelyi tréningek tartása

Elvárások:
- felsőfokú végzettség
- folyékony angol tudás
- szakmai tapasztalat
- vendégközpontúság
- Ms Office és Opera ismerete előny
- pontos, korrekt, hatékony

Egyéb hasonló állások Önnek
Data Scientist (Internal audit)

Exact Solutions Kft.

PartnerOur partner is a global financial servic...
Budapest


Gyakornok az IT innovációs labor és webfejlesztés területén

AUDI HUNGARIA Zrt.

Az Audi Hungaria szerves részeként működő infor...
Győr


Bérszámfejtő

Trenkwalder Kft

25 éves múlttal rendelkező partnercégünk számár...
Budapest