www.cvonline.hu

HOUSEKEEPING MANAGER

  • Ez az állásajánlat 5 napon belül lejár

Nemzetközi szállodalánc, újonnan nyitó budapesti 4 csillagos szállodájába,
munkatársat keres a következő pozícióba:

Főbb feladatok:

  • A szerződött külsős takarítócég munkatársainak felügyelete és ellenőrzése
  • Alkalmazottak betanítása és tréningje
  • Havi leltár készítése
  • Napi, heti és havi rendelések kezelése (textil, takarító szer, szobai bekészítések)
  • Szállodai standard be és megtartásának felügyelete
  • Szállodai épület állapotának általános felügyelete, hibák azonnali jelentése
  • Zökkenőmentes együttműködés a szálloda más területeivel (Recepció, Étterem, Karbantartás)

Elvárásaink:

  • Minimum egy év szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Középfokú végzettség
  • Pontos, precíz, gyors munkavégzés
  • Megbízhatóság, önállóság, terhelhetőség
  • Határozott fellépés, udvarias magatartás
  • Ápolt és igényes megjelenés

Előny:

  • Hasonló méretű vagy nagyobb szállodában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, barátságos munkakörnyezet
  • Kiváló nemzetközi csapat
  • Szakmai fejlődési és hosszú távú munkalehetőség

Kérjük fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát küldje az alábbi email címre.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest