www.cvonline.hu

Hotel recepciós (nyári munka)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.22.
Hirdetés azonosító: 787842
lejárt

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal balatonfüredi családias légkörű, színvonalas hotelben kínálunk a teljes szezon alatt végezhető nyári munkát.

Feladatok:

  • reggeliztetés
  • vendégek fogadása
  • a recepción a vendégek kiszolgálása
  • napi adminisztrációk elvégzése

Elvárások:

  • nappali tagozatos jogviszony
  • idegenforgalmi szakirányú tanulmányok vagy recepciós tapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • munkavégzés: június 15. - augusztus 30. között teljes munkaidőben; június 15. -ig időszakosan megbeszélés szerint.
  • napi munkaidő: 7-18h között, a havi munkaidőkeretet kitöltve

Előnyt jelent:

  • ha van német nyelvtudásod is az angol mellett, akkor előnyt élvezel!
  • szakmai gyakorlat lehetőség idegenforgalmi irányban tanulóknak!

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg a Link megjelenítése oldalon!
Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat! Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!
Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!

Játssz velünk Te is!

Június 30-ig gyűjts össze minél több Szuperórát, és szállj harcba a 75 000 Ft értékű Tanulmányi Támogatásért! A részletekért kattints a következő linkre: Link megjelenítése/diakoknak/jatek/szuperorak