www.cvonline.hu

Hosztesz

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 1010685
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Ezúttal győri telekommunikációs partnercégünkhöz várjuk jelentkezésedet.

Feladatok:

  • ügyfelek tájékoztatása
  • termékek ismertetése

Elvárások:

  • nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony
  • legalább heti 4 - 5 alkalommal történő munkavállalás
  • ügyfélorientált szemlélet
  • pontos, precíz munkavégzés
  • kiváló kommunikációs készség
  • ápolt, igényes megjelenés

Munkaidő: Hétfőtől szombatig 9:00 - 17:30, heti 4 -5 alkalommal történő munkavállalás kötelező

Azonnali kezdéssel keresünk diákot!

Előnyt jelent:

  • kevés óra vagy egyéni tanrend, esetleg passzív státusz
  • korábbi ügyfélszolgálatos és/vagy telekommunikációs területen szerzett tapasztalat
  • rugalmas ráérés

Amit kínálunk

  • igényes munkahelyi környezet
  • bruttó 640 Ft-os órabér

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és feltöltöd fényképes önéletrajzodat (doc vagy pdf formátumban).

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!

Játssz velünk !

Dolgozz nálunk minél többet 2015. november 1. és 2016. január 31. között és a kitartó munkádért megjutalmazunk!

Részletek: Link megjelenítése