www.cvonline.hu

HOSTING HELPDESK MUNKATÁRS

  • A hirdetés 3 napja lejárt

Rólunk:

Az ország egyik legdinamikusabban fejlődő hosting szolgáltatója vagyunk. Kis- és középvállalkozások számára kínálunk hosting szolgáltatásokat: webtárhely, VPS, dedikált szerver. Növekvő ügyfélkörünk kiszolgálásához, folyamatosan bővülő szerverparkunk üzemeltetéséhez keresünk új munkatársakat budapesti irodánkba.

Feladatok:

  • Telefonon, ticketing rendszeren és chaten beérkező hibabejelentések rögzítése, megoldása
  • Első szintű műszaki támogatás (L1 support) az ügyfelek felé
  • Magasabb szintű problémák továbbítása L2 felé
  • Rendelési folyamatok kezelése, támogatása
  • Felhasználói fiókok kezelése
  • Általános backoffice folyamatokban való részvétel
  • Felhasználói dokumentációk készítése, frissítése
  • Munkavégzés dokumentálása

Elvárások:

  • Érettségi bizonyítvány
  • Átlagon felüli informatikai ismeretek
  • Kiváló kommunikáció szóban és írásban
  • Ügyfélbarát szemlélet
  • Jó problémamegoldó készség

Előny:

  • Helpdesk vagy Callcenter tapasztalat
  • Hosting-, domain- vagy egyéb IT szolgáltatónál szerzett tapasztalat
  • cPanel/WHM ismerete
  • Linux ismerete

Mit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Fiatalos csapat
  • Stabil háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő cég

Munkaidő: 0-24 munkarend, hétköznap 8, hétvégén 12 órás műszakokkal.

Helyszín: 1132 Budapest, Victor Hugo u. 18-22.

Helyek XIII. kerület (Budapest, Victor Hugo u. 18, 1132 Magyarország)
Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
IT / Informatika > It asszisztens, Szoftver tanácsadó
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű