www.cvonline.hu

Hosting HelpDesk Munkatárs

  • A hirdetés 141 napja lejárt

Az ország egyik legdinamikusabban fejlődő hosting szolgáltatója a Magyar Hosting Kft. Kis- és középvállalkozások számára kínálunk hosting szolgáltatásokat: domain, webtárhely, VPS, dedikált szerver.

Növekvő ügyfélkörünk kiszolgálásához keresünk új munkatársat budapesti irodánkba,

HelpDesk Munkatárs

munkakörbe

Feladatok

  • Telefonon, ticketing rendszeren és chaten beérkező hibabejelentések rögzítése, megoldása
  • Első szintű műszaki támogatás (1st line support) az ügyfelek felé
  • Magasabb szintű problémák továbbítása
  • Rendelési folyamatok kezelése, támogatása
  • Felhasználói fiókok kezelése
  • Általános backoffice folyamatokban való részvétel
  • Felhasználói dokumentációk készítése, frissítése
  • Munkavégzés dokumentálása

Elvárások

  • Átlagon felüli informatikai ismeretek
  • Kiváló kommunikáció szóban és írásban
  • Ügyfélbarát szemlélet
  • Jó problémamegoldó készség
  • Érettségi bizonyítvány

Előny

  • Hosting-, domain- vagy egyéb IT szolgáltatónál szerzett tapasztalat
  • HelpDesk tapasztalat
  • Call Center tapasztalat
  • cPanel/WHM ismerete
  • Linux ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és cafeteria rendszer
  • Lehetőség a folyamatos szakmai fejlődésre
  • Fiatalos csapat
  • Stabil munkahely

Állás helye: 1132 Budapest, Victor Hugo u. 18-22.
Munkaidő: több műszakos munkarend

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő