www.cvonline.hu

Hosting HelpDesk Munkatárs

  • A hirdetés 459 napja lejárt

Feladatok:

  • Telefonon, ticketing rendszeren és chaten beérkező hibabejelentések rögzítése, megoldása
  • Első szintű műszaki támogatás (L1 support) az ügyfelek felé
  • Magasabb szintű problémák továbbítása L2 felé
  • Rendelési folyamatok kezelése, támogatása
  • Felhasználói fiókok kezelése
  • Általános backoffice folyamatokban való részvétel
  • Felhasználói dokumentációk készítése, frissítése
  • Munkavégzés dokumentálása

Elvárások:

  • Átlagon felüli informatikai ismeretek
  • Kiváló kommunikáció szóban és írásban
  • Ügyfélbarát szemlélet
  • Jó problémamegoldó készség
  • Érettségi bizonyítvány

Előny:

  • Hosting-, domain- vagy egyéb IT szolgáltatónál szerzett tapasztalat
  • HelpDesk tapasztalat
  • cPanel/WHM ismerete
  • Linux ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és cafeteria rendszer
  • Lehetőség a folyamatos szakmai fejlődésre
  • Fiatalos csapat

Állás helye: 1132 Budapest, Victor Hugo u. 18-22.
Munkaidő: heti 40 óra, több műszak
A jelentkezés módja: a magyar nyelvű szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk, “HelpDesk munkatárs” pozíció megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő