www.cvonline.hu

Host/Hostess

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.05.29.
Hirdetés azonosító: 988163
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Link megjelenítése

Ezúttal a Budapest Bank részére keresünk diák munkavállalót host/hostess munkatársi pozícióra az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • ügyfélhívó kezelése (sorszámosztás)
  • ügyfelek tájékoztatása és koordinálása
  • adatrögzítés

Elvárások:

  • nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony
  • minimum 1 hónapra történő munkavállalás
  • ügyfélorientált szemlélet
  • pontos, precíz munkavégzés
  • kiváló kommunikációs készség
  • ápolt, igényes megjelenés
  • legalább 3-4 nap, minimum heti 20 óra vállalás

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8:00 - 16:00.

Előnyt jelent:

  • kevés óra vagy egyéni tanrend

Amit kínálunk

  • igényes munkahelyi környezet
  • diákbér: bruttó 800 Ft/óra

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és feltöltöd fényképes önéletrajzodat (doc vagy pdf formátumban).

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!