www.cvonline.hu

Host/Hostess

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 975603

Nem számít a végzettséged, az életkorod, de még az sem, hogy nő-, vagy férfi vagy! Csak és kizárólag a rátermettséged!

Elvárásaink veled szemben:
• Ne félj megszólítani embereket!
• Kommunikálj jól!
• Legyél lendületes, dinamikus személyiség!

Leendő feladataid:
• Szólíts meg minél több embert egy hipermarket áruházban!
• Ajánld és mutasd be a pénzügyi partner által elérhető szolgáltatásokat, termékeket!
• Kísérd oda a potenciális érdeklődőket az értékesítő kollégához!

Egyéb információ:
• Munkaidőd: 10-19 óráig
• Munkanapjaid száma rugalmas (3-5 munkanap/hét, akár hétvégi beosztással)

Munkavégzés helye: Ózd, Miskolc, Szeged